More

  Enthousiaste Bekenaren gezocht!

  Woon jij in Prinsenbeek?
  Hou je van ons dorp?
  Hoop je dat het hier zo fijn blijft?
  En wil je daar iets voor doen?

   
  Dan hebben we jou nodig!

  Het Dorpsplatform Prinsenbeek komt op voor de belangen van alle inwoners van ons mooie dorp. Want iedereen zou zich hier goed thuis moeten voelen. Daarom willen we een vraagbaak en informatiepunt zijn. Een verbindende factor.

  We vinden het bijvoorbeeld belangrijk dat mensen weten waar ze zorg kunnen vinden. Ook wijzen we de weg in de wereld van wonen en duurzaamheid. Daarnaast is Prinsenbeek als ‘jeugd- en kinderdorp’ voor ons belangrijk. Verder werken we samen aan een veilige omgeving voor iedereen. En we doen nog veel meer! De afgelopen jaren hebben we dan ook al veel bereikt voor ons dorp.

  Doe mee!
  Laat het ons weten als je ons wilt helpen. Het hoeft je maar een paar uur per maand te kosten. Je denkt mee en werkt samen met andere betrokken vrijwilligers, die allemaal maar één passie hebben: het behouden en verder vergroten van een leefbaar Prinsenbeek. Mail naar contact@dorpsplatform-prinsenbeek.nl We nemen dan zo spoedig mogelijk contact met je op.

  Recente artikelen

  Gerelateerde berichten